Hírek
2024. szept. 19.
Igazgatóság
Véradás
2024. szeptember 24-én, kedden 10.00-13.00 óráig véradást tartunk.

Kedves Véradó!
2024. szeptember 24-én, kedden
10.00-13.00 óráig véradást tartunk.
A véradás helye:
Érdi Rendőrkapitányság
2030 Érd, Felső utca 4.
A véradás napján egyen bőségesen, igyon legalább 2 liter folyadékot.
Hozza el eredeti személyi igazolványát, TAJ- és lakcímkártyáját!
Kérem figyeljen arra, hogy 2 véradás között 56 napnak el kell telnie!
Amennyiben az orvos bizonyos ideig tartó szünetet rendelt el a véradást illetően, akkor azt is szíveskedjen figyelembe venni!
Egészségügyi kérdésekben az Országos Vérellátó Szolgálat tud kompetens választ adni.
Aki nem adhat vért, de szeretne segíteni, kérje meg ismerőseit, vagy kísérjen el
egy új véradót! Egy új véradó beszervezése ugyanolyan nagy segítség!
Szeretettel várjuk Önt!
KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Beiratkozási tájékoztató!
Tisztelt Szülők! A beiratkozást intézményünkben 2026. június 25 - 26. között tartjuk. A pótbeiratkozás időpontja: 2026. június 29. hétfő 8.00 – 10.00 CSAK INDOKOLT ESETBEN, ELŐZETES EGYEZTETÉS ALAPJÁN! A meghatározott időpontban meg nem jelent tanulók helyét a várólistáról feltöltjük.
2026. jún. 7.
Igazgatóság

Kommunikáció újra gondolva: Improvizációs színházi módszerekkel a hatékonyabb oktatásért
Izgalmas és módszertanilag rendkívül gazdag Erasmus+ tanulmányúton vett részt két magyar pedagógus, Bödő Tímea és Hertelendy Józsefné. A 2026. március 20. és 26. között Portugáliában megrendezett továbbképzés fókuszában a kommunikáció megújítása és az improvizációs technikák iskolai alkalmazása állt. A képzést Stefan Heydeck hamburgi színész és improvizációs színházi szakember vezette, aki Németország különböző területeiről érkező pedagógusoknak mutatta be, hogyan válhat a színház eszköztára a mindennapi oktatás és konfliktuskezelés kulcsává.
2026. máj. 26.
Igazgatóság

Nemzetközi tapasztalatok Lyonból – sikeres Erasmus+ mobilitáson vettek részt az érdi diákok
2026 márciusában a Franciaországban található Lyon adott otthont annak az Erasmus+ mobilitási programnak, amelyen az Érdi Szakképzési Centrum Kós Károly Technikum 10 rendészeti szakos diákja és két kísérőtanára vett részt. A március 22. és 28. között megvalósult tanulmányút célja a tanulók szakmai, nyelvi és kulturális kompetenciáinak fejlesztése volt nemzetközi környezetben. A program a Lycée Professionnel Sainte-Thérèse partnerintézménnyel együttműködésben valósult meg.
2026. máj. 18.
Igazgatóság






