Hírek
2023. ápr. 16.
Humán munkaközösség
Szépírási verseny
Kedves Diákok! Az idei tanévben hetedik alakalommal hirdettük meg az iskolai Szépírás versenyt. Több mint ötven tanuló nevezett és vett részt a versenyen, melyet 2023. március 1- jén rendeztünk. Az öttagú zsüri döntése alapján a következő eredmény születetett:

Vers kategória:
I. Kasza Vivien 5/13/A
II. Gonda Vivien 13/F
III. Hárskúti Réka Henrietta 11./2
Különdíjban részesültek:
Beri Alexander Ferenc 12/G
Czika Lilla Mercédesz 10./1
Szakolci Dorina Fruzsina 12./3
Szöveg kategória:
I. Szabó Noémi 9./3
II. Ballok Renáta 11./3
III. Baczakó Ramóna 12./3
Szabó Nikoletta 10./3
Különdíjban részesült:
Szabó Márton 10/D
Minden résztvevőnek szívből gratulálunk! A díjazottakat szeretettel várjuk március
23-án a Kós-napon, a 9 órakor kezdődő iskolai ünnepélyre, ahol a jutalmak átadására
kerül sor.
Humán munkaközösség
KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Beiratkozási tájékoztató!
Tisztelt Szülők! A beiratkozást intézményünkben 2026. június 25 - 26. között tartjuk. A pótbeiratkozás időpontja: 2026. június 29. hétfő 8.00 – 10.00 CSAK INDOKOLT ESETBEN, ELŐZETES EGYEZTETÉS ALAPJÁN! A meghatározott időpontban meg nem jelent tanulók helyét a várólistáról feltöltjük.
2026. jún. 7.
Igazgatóság

Kommunikáció újra gondolva: Improvizációs színházi módszerekkel a hatékonyabb oktatásért
Izgalmas és módszertanilag rendkívül gazdag Erasmus+ tanulmányúton vett részt két magyar pedagógus, Bödő Tímea és Hertelendy Józsefné. A 2026. március 20. és 26. között Portugáliában megrendezett továbbképzés fókuszában a kommunikáció megújítása és az improvizációs technikák iskolai alkalmazása állt. A képzést Stefan Heydeck hamburgi színész és improvizációs színházi szakember vezette, aki Németország különböző területeiről érkező pedagógusoknak mutatta be, hogyan válhat a színház eszköztára a mindennapi oktatás és konfliktuskezelés kulcsává.
2026. máj. 26.
Igazgatóság

Nemzetközi tapasztalatok Lyonból – sikeres Erasmus+ mobilitáson vettek részt az érdi diákok
2026 márciusában a Franciaországban található Lyon adott otthont annak az Erasmus+ mobilitási programnak, amelyen az Érdi Szakképzési Centrum Kós Károly Technikum 10 rendészeti szakos diákja és két kísérőtanára vett részt. A március 22. és 28. között megvalósult tanulmányút célja a tanulók szakmai, nyelvi és kulturális kompetenciáinak fejlesztése volt nemzetközi környezetben. A program a Lycée Professionnel Sainte-Thérèse partnerintézménnyel együttműködésben valósult meg.
2026. máj. 18.
Igazgatóság






